Kelemen Hunor: ”Eu am avut o treabă extrem de simplă. Ştiu de foarte mult timp cu cine voi vota”

Kelemen Hunor: ”Eu am avut o treabă extrem de simplă. Ştiu de foarte mult timp cu cine voi vota”
Scris de Daniel Onescu Publicat: 27 sept. 2020, 10:24
Preşedintele UDMR, Kelemen Hunor, a declarat duminică, la ieşirea de la urne, că a votat pentru continuitate şi i-a îndemnat pe cetăţeni să meargă la vot, respectând regulile sanitare, întrucât este nevoie de autorităţi locale legitime.
Citește și
- 10:18Nicușor Dan ar putea desemna premierul astăzi: când va fi votul în Parlament
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 07:36Interviu EXCLUSIV Ana Maria Păcuraru: Fostul avocat al lui Donald Trump interviu bombă pentru Realitatea PLUS
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News
























