Kelemen Hunor: Vrem, nu vrem, valul trei vine peste noi. În România, în acest moment, noi suntem extrem de relaxaţi

Kelemen Hunor: Vrem, nu vrem, valul trei vine peste noi. În România, în acest moment, noi suntem extrem de relaxaţi
Scris de Daniel Onescu Publicat: 11 mar. 2021, 08:27
Vicepremierul Kelemen Hunor afirmă că românii sunt "destul de relaxaţi" în ceea ce priveşte cel de-al treilea val al pandemiei de COVID-19, care, "vrem sau nu vrem, vine spre noi". El susţine că, de multe ori, restricţiile propuse de epidemiologi pentru încetinirea răspândirii virusului sunt "mult mai drastice decât cele care sunt acceptate de decidenţi", arată News.ro.
Citește și
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
- 21:34Anca Alexandrescu: „Primele două partide care au câștigat alegerile trebuie să formeze guvernul”
- 11:22Călin Georgescu, mesaj crucial pentru toți românii: „Tot răul se datorează acelei acțiuni samavolnice din 6 decembrie” - VIDEO
- 14:58Realitatea Medicală, cu Nicole Păcuraru. De luni până vineri, în Matinalul Realitatea Plus – VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News

























