Laszlo Attila, UDMR: ”Comisia de specialiști pentru COVID nu a mai fost convocată de autorități de o lună și jumătate”

Laszlo Attila, UDMR: ”Comisia de specialiști pentru COVID nu a mai fost convocată de autorități de o lună și jumătate”
Scris de Daniel Onescu Publicat: 12 nov. 2020, 15:07
Președintele Comisiei de Sănătate din Senat, Laszlo Attila (UDMR), care candidează pentru un nou mandat, a susținut, miercuri seara, în emisiunea „Sinteza Zilei” de la Antena 3, că de o lună și jumătate nu a mai fost convocată Comisia pentru managementul epidemiologic al COVID-19.
Citește și
- 10:18Nicușor Dan ar putea desemna premierul astăzi: când va fi votul în Parlament
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 07:36Interviu EXCLUSIV Ana Maria Păcuraru: Fostul avocat al lui Donald Trump interviu bombă pentru Realitatea PLUS
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News
























