Liderul UDMR, Kelemen Hunor: ”Mai găsiţi vreun om în ţara asta să fie mulţumit de activitatea Guvernului?”

Liderul UDMR, Kelemen Hunor: ”Mai găsiţi vreun om în ţara asta să fie mulţumit de activitatea Guvernului?”
Scris de Daniel Onescu Publicat: 26 aug. 2020, 08:31
Liderul UDMR, Kelemen Hunor, a declarat marţi că este nemulţumit de activitatea Guvernului Ludovic Orban atât în ceea ce priveşte gestionarea crizei sanitare, cât şi a celei economice.
Citește și
- 10:18Nicușor Dan ar putea desemna premierul astăzi: când va fi votul în Parlament
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 07:36Interviu EXCLUSIV Ana Maria Păcuraru: Fostul avocat al lui Donald Trump interviu bombă pentru Realitatea PLUS
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News
























