Senatorul UDMR Laszlo Atilla: „Eu consider că campania de vaccinare din România a fost de succes”

Senatorul UDMR Laszlo Atilla: „Eu consider că campania de vaccinare din România a fost de succes”
Scris de Daniel Onescu Publicat: 17 mar. 2022, 09:05
Senatorul UDMR Laszlo Atilla, secretar al comisiei pentru sănătate din Senat, a afirmat miercuri la o dezbatere că în opinia sa campania de vaccinare împotriva coronavirusului a fost una de succes în România.
Citește și
- 11:05Un lider din PNL îl desființează pe Bolojan: „Să-ți fie rușine, Ilie! Ai sacrificat interesul României pentru funcție”
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 10:18Nicușor Dan ar putea desemna premierul astăzi: când va fi votul în Parlament
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News
























