Senatorul UDMR Tanczos Barna după ce s-a vindecat de coronavirus: Am scăpat uşor!

Senatorul UDMR Tanczos Barna după ce s-a vindecat de coronavirus: Am scăpat uşor!
Scris de Daniel Onescu Publicat: 27 iul. 2020, 12:25
Senatorul UDMR Tanczos Barna a anunţat, vineri pe Facebook, ca s-a vindecat de COVID-19 şi a fost externat din spital, după un tratament de 14 zile.
Citește și
- 10:18Nicușor Dan ar putea desemna premierul astăzi: când va fi votul în Parlament
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 07:36Interviu EXCLUSIV Ana Maria Păcuraru: Fostul avocat al lui Donald Trump interviu bombă pentru Realitatea PLUS
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News
























