Clădirea prăbuşită parţial la Odorheiu Secuiesc aparţine Arhiepiscopiei Romano-Catolice, iar Primăria plăteşte peste 300.000 de lei chirie anual

Clădirea prăbuşită parţial la Odorheiu Secuiesc aparţine Arhiepiscopiei Romano-Catolice, iar Primăria plăteşte peste 300.000 de lei chirie anual
Scris de Realitatea din UDMR Publicat: 18 dec. 2023, 19:12
Clădirea care s-a prăbuşit parţial, luni seară, la Odorheiu Secuiesc aparţine Arhiepiscopiei Romano-Catolice, iar Primăria Odorheiu Secuiesc plăteşte anual peste 300.000 de lei chirie.
Citește și
- 14:21Ludovic Orban îl somează pe Nicușor Dan: „Nu îl desemnați premier pe Grindeanu!”
- 11:46Negocieri tensionate înainte de consultări. Bolojan a vorbit cu Nicușor Dan: ce i-a cerut
- 10:35Ludovic Orban îl atacă dur pe Nicușor Dan: „Asta se cheamă trădare”
- 10:05Disperarea lui Bolojan, vrea să rămână la butoane până în toamnă
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News

























