Primăria Sfântu Gheorghe îi avertizează pe locuitorii care fac termoizolare fără autorizaţie că vor fi sancţionaţi

Primăria Sfântu Gheorghe îi avertizează pe locuitorii care fac termoizolare fără autorizaţie că vor fi sancţionaţi
Scris de Realitatea din UDMR Publicat: 14 dec. 2022, 11:13
Poliţia Locală a întocmit în ultima perioadă mai multe procese verbale
Citește și
- 10:35Ludovic Orban îl atacă dur pe Nicușor Dan: „Asta se cheamă trădare”
- 10:05Disperarea lui Bolojan, vrea să rămână la butoane până în toamnă
- 09:53Congres Extraordinar PNL: Bolojan, candidat unic pentru conducerea partidului. 2.500 de delegați, așteptați la vot
- 20:47Nicușor Dan, despre stenogramele care îl incriminează pe Ciucu: „Dacă procurorii spun că au indicii, au și dovezi”-VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News


























