Primarul municipiului Constanța, Vergil Chițac: Cele mai importante proiecte din Constanța au fost făcute de miniștri UDMR

Primarul municipiului Constanța, Vergil Chițac: Cele mai importante proiecte din Constanța au fost făcute de miniștri UDMR
Scris de Daniel Onescu Publicat: 7 sept. 2022, 09:43
Primarul municipiului Constanța, Vergil Chițac, prezent la Eforie Sud alături de Ministrul Mediului, Tanczos Barna, dar și de alte autorități locale și județene, a transmis că două dintre cele mai importante proiecte din județ de la Revoluție și până în prezent au fost începute în timpul mandatului a doi miniștri UDMR, potrivit Dobrogea.tv.
Citește și
- 14:21Ludovic Orban îl somează pe Nicușor Dan: „Nu îl desemnați premier pe Grindeanu!”
- 11:46Negocieri tensionate înainte de consultări. Bolojan a vorbit cu Nicușor Dan: ce i-a cerut
- 10:35Ludovic Orban îl atacă dur pe Nicușor Dan: „Asta se cheamă trădare”
- 10:05Disperarea lui Bolojan, vrea să rămână la butoane până în toamnă
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News


























