Arhimandrit Zenovie Nechit: ”Vă mulțumesc tuturor că existați și nădăjduim la o nouă revenire și "întâlnire" spre a sluji Domnului”

Arhimandrit Zenovie Nechit: ”Vă mulțumesc tuturor că existați și nădăjduim la o nouă revenire și "întâlnire" spre a sluji Domnului”
Scris de Realitatea din UDMR Publicat: 28 ian. 2022, 18:55
Mă gândesc cu emoție sfântă la toți fii mei de pe fața pământului în inimile cărora s-a găsit un loc și pentru mine printre rugăciunile și preocupările lor
Citește și
- 09:03Ce cadouri au voie să păstreze miniștrii și demnitarii. Noile reguli publicate în Monitorul Oficial și lista darurilor interzise
- 09:02Presa internațională scrie despre eșecul Guvernului Veștea: ”România intră într-o nouă perioadă de instabilitate„
- 08:24Bolojan cere urgent un guvern cu puteri depline: „Ce se construiește fără principii nu poate rezista”
- 08:14Adrian Veștea nu a primit votul de învestire. Președintele Nicușor Dan va convoca noi consultări
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News

























