Autoritățile din Capitală au găsit o soluție pentru a rezolva criza gunoaielor

Autoritățile din Capitală au găsit o soluție pentru a rezolva criza gunoaielor
Scris de Realitatea din UDMR Publicat: 14 iul. 2021, 15:49
În luna august vom avea un ADI prin care și Primăria generală, și primăriile de sector vor putea să acceseze bani europeni pentru deșeuri
Citește și
- 08:24Bolojan cere urgent un guvern cu puteri depline: „Ce se construiește fără principii nu poate rezista”
- 08:14Adrian Veștea nu a primit votul de învestire. Președintele Nicușor Dan va convoca noi consultări
- 07:50George Simion a cerut măsuri concrete înaintea votului din Parlament
- 01:02Paul Stănescu: ”PSD a greșit când a zis că nu vrea cu AUR. Sorin Grindeanu ar trebui să fie următoarea propunere de premier”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News


























