BOLOJAN ANUNȚĂ DESCENTRALIZAREA JOCURILOR DE NORORC: ''COMUNITĂȚILE LOCALE VOR HOTARÎ - AU NEVOIE DE JOCURI DE NOROC SAU NU''

BOLOJAN ANUNȚĂ DESCENTRALIZAREA JOCURILOR DE NORORC: ''COMUNITĂȚILE LOCALE VOR HOTARÎ - AU NEVOIE DE JOCURI DE NOROC SAU NU''
Scris de Realitatea din UDMR Publicat: 11 iul. 2025, 18:05
Guvernul va propune descentralizarea emiterii autorizațiilor privind jocurile de noroc, a declarat, vineri, într-o conferință de presă, premierul Ilie Bolojan.
Citește și
- 16:52Victor Ponta, propus din nou pentru funcția de premier de către alianța „Uniți pentru România”
- 16:19Călin Georgescu intervine în ziua consultărilor cruciale. ”Un guvern depărtat de voia lui Dumnezeu va cădea oricum”
- 15:28PNL pune condiții pentru votarea guvernului PSD. Decizia se va lua în ședința liberalilor - SURSE
- 15:12Piperea, după consultările cu Nicușor Dan: „Chiar dacă mi-a dat dreptate că suntem occidentali și europeni, nu ne consideră o soluție”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News


























