Călin Georgescu, despre moțiunea de cenzură care a dus la căderea Guvernului Bolojan: „Felicitări, a fost un prim pas spre reconciliere națională”

Călin Georgescu
Scris deRealitatea din UDMR
Publicat14 mai 2026, 22:16
Sursărealitatea.net
”Eu pot să vă spun atât, sunt gata oricând, cum am și demonstrat, să-mi servesc țara, dar nu în orice condiții".
Citește și
- 11:02Adrian Veștea refuză să facă un pas înapoi: „Poziția mea nu se schimbă: nu îmi depun mandatul, indiferent de presiunile care se fac asupra mea”
- 09:36Remus Pricopie, rectorul SNSPA: Adrian Veștea ar trebui să își depună mandatul
- 09:22Zi decisivă pentru Guvernul Veștea: UDMR își stabilește poziția față de viitorul Executiv
- 09:08USR, partidul care și-a trădat toți președinții. Cine trage sforile din spate?
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News


























