Comisia de muncă a Camerei Deputaţilor a decis ca alocațiile să fie majorate de la 1 ianuarie 2022

Comisia de muncă a Camerei Deputaţilor a decis ca alocațiile să fie majorate de la 1 ianuarie 2022
Scris de Realitatea din UDMR Publicat: 15 iun. 2021, 14:17
Comisia de muncă a Camerei Deputaţilor a decis marţi ca alocaţiile pentru copii să fie majorate de la 1 ianuarie 2022 cu rata inflaţiei.
Citește și
- 19:50PNL a votat schimbarea a 12 lideri de filiale. Ilie Bolojan scapă de liberalii din tabăra Veștea
- 19:48Președintele UDMR aruncă bomba: ”Nu există lege pentru organizarea alegerilor anticipate”
- 17:37Negocieri la Cotroceni. Ce variante ar putea alege președintele Nicușor Dan pentru noul guvern
- 16:52Victor Ponta, propus din nou pentru funcția de premier de către alianța „Uniți pentru România”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News


























