CONTRE ÎNTRE BOLOȘ ȘI CIOLACU PE TEMA DEFICITULUI. BOLOȘ: „A ZIS CĂ-L DOARE ÎN ORGANUL GENITAL.” CIOLACU: „NICI CU PRIETENII NU VORBESC AȘA!”

CONTRE ÎNTRE BOLOȘ ȘI CIOLACU PE TEMA DEFICITULUI. BOLOȘ: „A ZIS CĂ-L DOARE ÎN ORGANUL GENITAL.” CIOLACU: „NICI CU PRIETENII NU VORBESC AȘA!”
Scris de Realitatea din UDMR Publicat: 9 sept. 2025, 14:38
Acuzații dure din partea fostului ministru de Finanțe, Marcel Boloș. Acesta a transmis că, în perioada în care era în funcție, fostul premier Marcel Ciolacu spunea că îl doare, CITEZ: "în organul genital" de deficitul bugetar.
Citește și
- 23:57Vasile Dîncu îl vede pe Alexandru Nazare drept variantă de compromis pentru funcția de premier. Condiția pusă de PSD
- 23:38Traian Băsescu, atac frontal la Ilie Bolojan: „Nu a făcut reforme. Orice prost mărește taxe”
- 22:42Traian Băsescu îi cere lui Nicușor Dan să desemneze un premier propus de partide: „Foamea de a fi la putere e atât de mare că nu mai au rușine”
- 22:08Ninel Peia spune că România putea avea deja un nou guvern: „PACE, PSD și AUR aveau majoritatea necesară. Obiectivul era să scăpăm de Bolojan”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News

























