EMISIA REALITATEA PLUS, ÎNTRERUPTĂ ZECI DE MINUTE. VAL SE DESIZĂRI DIN PARTEA TELESPECTATORILOR

EMISIA REALITATEA PLUS, ÎNTRERUPTĂ ZECI DE MINUTE. VAL SE DESIZĂRI DIN PARTEA TELESPECTATORILOR
Zeci de telespectatori au sesizat faptul că emisia Realitatea Plus a fost întreruptă de mai multe ori, sâmbătă seara, pret de câteva minute bune
Zeci de telespectatori au sesizat faptul că emisia Realitatea Plus a fost întreruptă de mai multe ori, sâmbătă seara, pret de câteva minute bune. Este vorba despre cei care urmăresc postul prin cablu.
Potrivit telespectatorilor, probleme au fost pentru abonații Orange și RDS din București și Ilfov. Aceștia spun că au sunat la cele două companii de televiziune, însă, nu au primit niciun răspuns.
Jurnaliștii REALITATEA PLUS au încercat să ia legătura cu reprezentanții ORANGE ȘI RDS, însă, până la această oră nu am primit nicio explicație din partea lor.
Citește și:
- 20:31 - Nicușor Dan ia în calcul un premier tehnocrat! PSD și UDMR negociază intens viitorul Guvern
- 20:25 - Verdictul lui Mircea Toma la CNA: Între libertatea de exprimare și amenzile de zeci de mii de lei. Este „discursul populist” noul pretext pentru cenzură?
- 14:49 - Gest impresionant al lui Ninel Peia. Curtea Senatului României găzduiește de azi o sfântă troiță, ridicată în locul fostei biserici Spirea Veche
- 14:33 - Summitul B9 de la București. Deciziile cruciale care vor schimba soarta lumii – analiză de Ana Maria Păcuraru - VIDEO
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News













