Fost subprefect de Dolj, numit secretar de stat la Ministerul Sportului

Fost subprefect de Dolj, numit secretar de stat la Ministerul Sportului

Fost subprefect de Dolj, numit secretar de stat la Ministerul Sportului

Scris de Ionut Jifcu Publicat: 24 mar. 2022, 10:56

Miercuri seara, Sirop a fos numit secretar de stat la Ministerul Sportului

Fostul subprefect al județului Dolj, Flavius Sirop, a fost numit secretar de stat la Ministerul Sportului.

Înainte de a ocupa funcția de subprefect al județului Dolj, când prefect era Nicușor Roșca, Flavius Sirop a fost consilier municipal în cadrul Consiliului Local Craiova(din partea PNL).

Miercuri seara, Sirop a fos numit secretar de stat la Ministerul Sportului.

Sursa: Realitatea de Dolj

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News

Mai multe știri din Politica Interna - nationala