GEST SIMBOLIC LA BUFTEA: JURNALISTA ALESSIA PĂCURARU A OFERIT BOMBOANE COPIILOR VENIȚI LA ACȚIUNEA DE SUSȚINERE A LUI CĂLIN GEORGESCU - VIDEO

GEST SIMBOLIC LA BUFTEA: JURNALISTA ALESSIA PĂCURARU A OFERIT BOMBOANE COPIILOR VENIȚI LA ACȚIUNEA DE SUSȚINERE A LUI CĂLIN GEORGESCU - VIDEO
Alessia Păcuraru, jurnalista postului de televiziune Realitatea PLUS, a oferit, marți, bomboane copiilor veniți împreună cu părinții lor la acțiunea de susținere a lui Călin Georgescu.
Solidaritatea și zâmbetele au învins vremea rea de afară. Alessia Păcuraru, jurnalista postului de televiziune Realitatea PLUS, a oferit, marți, bomboane copiilor veniți împreună cu părinții lor la acțiunea de susținere a lui Călin Georgescu. Dulciurile au fost trimise de Cristela, soția lui Călin Georgescu. Deși ziua și locul prezentării în cadrul măsurii de control judiciar au fost schimbate pe nepusă masă, sute de oameni au venit, marți, la secția de poliție din Buftea pentru a-și arăta susținerea față de candidatul interzis de sistem.
Citește și:
- 22:09 - Susținătorii președintelui întorc armele. Oamenii propagandei se leapădă de Nicușor Dan: „Ne-a mințit uitându-se în ochii noștri!”
- 22:06 - Rogobete, acuzații dure despre achiziția de vaccinuri Pfizer: „Incompetență sau slugărnicie”
- 15:55 - Cine sunt oamenii din spatele fotografiilor operațiunii de kompromat
- 09:30 - Dezvăluiri explozive: adevărul despre pozele cu Victor Ponta, Coldea și Nicușor Dan
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News











