LUDOVIC ORBAN DESPRE CHEMAREA LUI BOLOJAN ÎN FAȚA PARLAMENTULUI: E O PROBĂ DE DEMAGOGIE. O CHESTIUNE JENANTĂ

LUDOVIC ORBAN DESPRE CHEMAREA LUI BOLOJAN ÎN FAȚA PARLAMENTULUI: E O PROBĂ DE DEMAGOGIE. O CHESTIUNE JENANTĂ
Scris de Realitatea din UDMR Publicat: 3 nov. 2025, 16:30
Consilierul prezidenţial Ludovic Orban califică drept demagogică acțiunea de a îl chema pe premierul Ilie Bolojan în Parlament pentru a da explicații cu privire la plecarea unor soldați americani din România.
Citește și
- 23:55Petrișor Peiu, în plenul Parlamentului: ”România rezistă doar pentru că nu este o criză internațională. Vom avea soarta Greciei”
- 23:26Sorin Grindeanu: „PSD nu va vota un guvern minoritar PNL-USR-UDMR! România are nevoie de stabilitate, nu de moraliști care stau pe funcții”
- 23:25George Simion, în timpul votului din Parlament: ”Guvernul Veștea/Nicușor a picat la vot!”
- 23:21Gheorghe Piperea: „Guvernul Veștea pică. Era un deznodământ previzibil”. Europarlamentarul vorbește despre o posibilă criză politică majoră
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News
























