Mihai-Ioan Lasca: Am votat pentru o administrație responsabilă și curajoasă

Mihai-Ioan Lasca: Am votat pentru o administrație responsabilă și curajoasă

Mihai-Ioan Lasca: Am votat pentru o administrație responsabilă și curajoasă

Realitatea din UDMR
Scris de Realitatea din UDMR Publicat: 7 dec. 2025, 15:49

Candidatul partidului Patrioții Poporului Român, Mihai-Ioan Lasca, a declarat că a votat duminică

Candidatul partidului Patrioții Poporului Român, Mihai-Ioan Lasca, a declarat că a votat duminică pentru un București liber și o administrație responsabilă și curajoasă.

''Am votat pentru un București liber, pentru o administrație responsabilă și curajoasă! Mergem cu Dumnezeu înainte!'', a scris Mihai-Ioan Lasca pe Facebook.

Zece reprezentanți ai unor partide politice și șapte independenți, unul susținut de o alianță, au intrat în competiția pentru funcția de primar general al Capitalei.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News

Mai multe știri din Politica Interna - nationala