Ministrul Tineretului şi Sportului, Eduard Novak: ”Nu mi-am închipuit că vreodată în viaţa mea voi ajunge eu pe un timbru”

Ministrul Tineretului şi Sportului, Eduard Novak: ”Nu mi-am închipuit că vreodată în viaţa mea voi ajunge eu pe un timbru”
Scris de Daniel Onescu Publicat: 24 sept. 2021, 11:23
Ministrul Tineretului şi Sportului, Eduard Novak, medaliat cu argint la ciclism, în proba de urmărire pe 4.000 de metri (C4), la Jocurile Paralimpice de la Tokyo, a declarat, joi, la sediul Romfilatelia, cu ocazia lansării mărcii poştale "Medalii paralimpice 2020", că nu şi-a închipuit vreodată că imaginea sa va ajunge pe un timbru.
Citește și
- 08:16Nicușor Dan ar putea desemna astăzi noul premier
- 00:04Domnic Fritz, după ce președintele a somat partidele să negocieze pentru un guvern minoritar:”Sunt în contact cu Ilie Bolojan şi Kelemen Hunor”
- 22:01Nicușor Dan, după consultările cu liderii politici: ”Se conturează varianta unui guvern minoritar”
- 21:47Anca Alexandrescu, după picarea Guvernului Veștea: „Ar fi trebuit să treacă. Nu pentru PNL, ci pentru România”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News

























