Nelu Tătaru: Am găsit nereguli în toate staţiunile de pe litoral

Nelu Tătaru: Am găsit nereguli în toate staţiunile de pe litoral
Scris de Realitatea din UDMR Publicat: 22 aug. 2020, 19:56
Ministrul Sănătății,Nelu Tătaru a făcut sâmbătă, o vizită în judeţul Constanţa.
Citește și
- 18:55Ion Cristoiu: „Bătălia pe viață și pe moarte în Coaliție. Miza este ca USR să fie scos de la ciolan, măcar două zile”
- 16:36Ambasadorul SUA la București, despre criza politică: „Românii trebuie să o rezolve. Indiferent cum, relația noastră va rămâne puternică”
- 13:52Grindeanu se delimitează de modelul Bolojan: „Reforma administrației nu înseamnă oameni dați afară”
- 13:36Sorin Grindeanu a spus clar: „PSD nu va vota un guvern din care nu face parte”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News


























