PATRU DEPUTAȚI CARE ȘI-AU DAT SEMISIA DIN SOS ROMÂNIA AU TRECUT OFICIAL LA PSD

PATRU DEPUTAȚI CARE ȘI-AU DAT SEMISIA DIN SOS ROMÂNIA AU TRECUT OFICIAL LA PSD
Scris de Realitatea din UDMR Publicat: 2 iun. 2025, 14:47
Patru deputați demisionari din Partidul SOS România au informat, luni, Biroul permanent al Camerei Deputaților că vor activa în Grupul parlamentar PSD.
Citește și
- 19:50PNL a votat schimbarea a 12 lideri de filiale. Ilie Bolojan scapă de liberalii din tabăra Veștea
- 19:48Președintele UDMR aruncă bomba: ”Nu există lege pentru organizarea alegerilor anticipate”
- 17:37Negocieri la Cotroceni. Ce variante ar putea alege președintele Nicușor Dan pentru noul guvern
- 16:52Victor Ponta, propus din nou pentru funcția de premier de către alianța „Uniți pentru România”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News


























