Pitești, Onești, Caracal, Secția 16: cât putregai există în Ministerul de Interne? Culisele statului paralel, ora 18:00

Pitești, Onești, Caracal, Secția 16: cât putregai există în Ministerul de Interne? Culisele statului paralel, ora 18:00
Mai există diferențe între Miliția comunistă și Poliția de acum? Aflăm la ora 18
Pitești, Onești, Caracal, secția 16 – sunt câteva cazuri care ne arată cât putregai este în Ministerul Afacerilor Interne.
Mai există diferențe între Miliția comunistă și Poliția de acum? Aflăm la ora 18.
Tot atunci, vorbim despre bolnavii de cancer, care au rămas fără medicamente din cauza incompetenților puși în funcție de Vlad Voiculescu.
Nu este singurul subiect care îl bântuie pe fostul ministru – azi aflați ce legături suspecte sunt între Voiculescu și oameni importanți din Ministerul de Interne.
Cum funcționează celebra rețea de ONG uri de ani de zile și care este miza trimiterii pacienților în număr cât mai mare în străinătate?
Sunt întrebări care primesc răspuns în această seară, la Culisele Statului Paralel, cu Anca Alexandrescu!
Citește și:
- 12:02 - Ședință de urgență la Guvern! Se aprobă ajutoarele pentru românii afectați de drona căzută în Galați
- 11:32 - Analiză Daniel Udrescu: România are nevoie de o reformă economică
- 09:30 - Nicușor Dan anunță azi un guvern tehnocrat. Eugen Tomac va fi numit premier -SURSE
- 08:24 - Afacerile familiei Tomac. Cum a accesat bani europeni pentru contracte bănoase
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News














