Premieră în justiție: o primărie este obligată să restituie cetățenilor taxele

Premieră în justiție: o primărie este obligată să restituie cetățenilor taxele
Scris de Realitatea din UDMR Publicat: 27 mar. 2024, 08:37
O primărie din România ar putea fi obligată să restituie cetățenilor banii încasați ilegal din taxe și impozite
Citește și
- 14:27George Simion, după consultările cu Nicușor Dan: „AUR este un partid pro-occidental. Sper că a înțeles că suntem cât se poate de atașați de valorile românești”
- 14:21Ludovic Orban îl somează pe Nicușor Dan: „Nu îl desemnați premier pe Grindeanu!”
- 14:08George Simion, după consultările de la Cotroceni: „Fără AUR nu se poate”. Nicușor Dan, amenințat cu suspendarea și demiterea
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News
























