Premierul Cîțu: ”Am promis. Am făcut. Am avut dreptate. Revenirea economiei in V, o certitudine!”

Premierul Cîțu: ”Am promis. Am făcut. Am avut dreptate. Revenirea economiei in V, o certitudine!”
Scris de Realitatea din UDMR Publicat: 16 feb. 2021, 11:13
Premierul Florin Cîțu debordează de optimism și susține că revenirea în V a economiei românești este o certitudine. Mai mult, Cîțu arată că economia României a spulberat toate estimările apocaliptice.
Citește și
- 08:24Bolojan cere urgent un guvern cu puteri depline: „Ce se construiește fără principii nu poate rezista”
- 08:14Adrian Veștea nu a primit votul de învestire. Președintele Nicușor Dan va convoca noi consultări
- 07:50George Simion a cerut măsuri concrete înaintea votului din Parlament
- 01:02Paul Stănescu: ”PSD a greșit când a zis că nu vrea cu AUR. Sorin Grindeanu ar trebui să fie următoarea propunere de premier”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News


























