Robert Negoiță a câștigat în primă instanță procesul cu ANAF

Robert Negoiță
Scris deRealitatea din UDMR
Publicat18 mai 2026, 21:45
Actualizat18 mai 2026, 21:51
Victorie în primă instanță pentru Robert Negoiță în procesul cu ANAF în legătură cu obligațiile fiscale stabilite în urma unui control. Curtea de Apel București a admis cererea primarului Sectorul 3 și a anulat parțial deciziile emise de ANAF.
Citește și
- 16:00Bolojan se laudă că a scăzut deficitul bugetar și vorbește despre „corecția necesară” a finanțelor statului
- 15:18Șeful Consiliului Județean Cluj, liberalul Alin Tișe, atac dur la adresa lui Bolojan: „Ai trădat președintele României”
- 15:15PSD a pregătit programul de guvernare pentru Sorin Grindeanu
- 15:09Război în PNL. Formațiunea pro-Bolojan condamnă deschis acțiunile „puciștilor” printr-un comunicat acid
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News


























