Robert Negoiță, Primarul sectorului 3, infectat cu noul coronavirus

Robert Negoiță, Primarul sectorului 3, infectat cu noul coronavirus
Scris de Realitatea din UDMR Publicat: 26 aug. 2020, 15:05
Robert Negoiță a anunțat miercuri că are coronavirus, într-un mesaj pe o rețea de socializare
Citește și
- 16:00Bolojan se laudă că a scăzut deficitul bugetar și vorbește despre „corecția necesară” a finanțelor statului
- 15:18Șeful Consiliului Județean Cluj, liberalul Alin Tișe, atac dur la adresa lui Bolojan: „Ai trădat președintele României”
- 15:15PSD a pregătit programul de guvernare pentru Sorin Grindeanu
- 15:09Război în PNL. Formațiunea pro-Bolojan condamnă deschis acțiunile „puciștilor” printr-un comunicat acid
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News

























