Un șarpe a „vizitat” o secție de votare din Oltenia. Panicați, oamenii au chemat jandarmii

Un șarpe a „vizitat” o secție de votare din Oltenia. Panicați, oamenii au chemat jandarmii
Scris de Realitatea din UDMR Publicat: 9 iun. 2024, 16:54
Un alegător mai puțin obișnuit a vizitat o secție de votare din Oltenia: Un șarpe de dimensiuni considerabile pentru speciile de reptile prezente în România a decis să se adăpostească în clădirea unde erau amenajate urnele de vot, stârnind panica celor prezenți.
Citește și
- 13:52Grindeanu se delimitează de modelul Bolojan: „Reforma administrației nu înseamnă oameni dați afară”
- 13:36Sorin Grindeanu a spus clar: „PSD nu va vota un guvern din care nu face parte”
- 13:32PSD a decis să intre la guvernare și îl propune pe Sorin Grindeanu premier: „Nu vom sta cu căciula în mână în fața nimănui”
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News

























