Valeriu Gheorghiță, despre încetarea purtării măștii după ce se imunizează mai mulți oameni: ”Este prudent să respectăm măsurile de protecție”

Valeriu Gheorghiță, despre încetarea purtării măștii după ce se imunizează mai mulți oameni: ”Este prudent să respectăm măsurile de protecție”
Scris de Realitatea din UDMR Publicat: 18 ian. 2021, 11:14
pacienților le este recomandat să poarte masca și să respecte măsurile de protecție chiar dacă se vaccinează
Citește și
- 22:18Toni Neacșu, la Realitatea Plus: „Guvernul monocolor PSD, condus de Sorin Grindeanu, este singura variantă matematică posibilă”
- 18:55Ion Cristoiu: „Bătălia pe viață și pe moarte în Coaliție. Miza este ca USR să fie scos de la ciolan, măcar două zile”
- 16:36Ambasadorul SUA la București, despre criza politică: „Românii trebuie să o rezolve. Indiferent cum, relația noastră va rămâne puternică”
- 13:52Grindeanu se delimitează de modelul Bolojan: „Reforma administrației nu înseamnă oameni dați afară”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News


























