CSEKE ATTILA, DUPĂ CE GUVERNUL A TĂIAT BANII PENTRU ATOP: „REDUCEM COSTURILE SERVICIILOR PUBLICE CU APROAPE 22 DE MILIOANE DE LEI PE AN”

CSEKE ATTILA, DUPĂ CE GUVERNUL A TĂIAT BANII PENTRU ATOP: „REDUCEM COSTURILE SERVICIILOR PUBLICE CU APROAPE 22 DE MILIOANE DE LEI PE AN”
Scris de Realitatea din UDMR Publicat: 24 iul. 2025, 17:56
Guvernul a aprobat, în ședința de joi, la propunerea Ministerului Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației, eliminarea indemnizațiilor membrilor Autorităților Teritoriale de Ordine Publică, anunță ministrul Cseke Attila, informează Mediafax.
Citește și
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
- 21:34Anca Alexandrescu: „Primele două partide care au câștigat alegerile trebuie să formeze guvernul”
- 11:22Călin Georgescu, mesaj crucial pentru toți românii: „Tot răul se datorează acelei acțiuni samavolnice din 6 decembrie” - VIDEO
- 14:58Realitatea Medicală, cu Nicole Păcuraru. De luni până vineri, în Matinalul Realitatea Plus – VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News

























