András Molnár, candidatul UDMR Timiș la Camera Deputaților: „Promit că voi fi avocatul bănățenilor la București”

András Molnár, candidatul UDMR Timiș la Camera Deputaților: „Promit că voi fi avocatul bănățenilor la București”
Scris de Daniel Onescu Publicat: 16 oct. 2020, 08:23
András Molnár, avocat, este de 8 ani membru activ în conducerea județeană a UDMR, iar la alegerile locale a ocupat locul doi pe listele pentru Consiliul Județean Timiș.
Citește și
- 14:21Ludovic Orban îl somează pe Nicușor Dan: „Nu îl desemnați premier pe Grindeanu!”
- 11:46Negocieri tensionate înainte de consultări. Bolojan a vorbit cu Nicușor Dan: ce i-a cerut
- 10:35Ludovic Orban îl atacă dur pe Nicușor Dan: „Asta se cheamă trădare”
- 10:05Disperarea lui Bolojan, vrea să rămână la butoane până în toamnă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News

























