Dezinfecție la Primăria Sfântu Gheorghe

Dezinfecție la Primăria Sfântu Gheorghe
Scris de Realitatea din UDMR Publicat: 11 oct. 2020, 11:52
Mai mulți angajați au fost infectați cu noul coronavirus
Citește și
- 10:35Ludovic Orban îl atacă dur pe Nicușor Dan: „Asta se cheamă trădare”
- 10:05Disperarea lui Bolojan, vrea să rămână la butoane până în toamnă
- 09:53Congres Extraordinar PNL: Bolojan, candidat unic pentru conducerea partidului. 2.500 de delegați, așteptați la vot
- 20:47Nicușor Dan, despre stenogramele care îl incriminează pe Ciucu: „Dacă procurorii spun că au indicii, au și dovezi”-VIDEO
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News


























