Kereskenyi Gabor, candidatul UDMR, a cîștigat un nou mandat în Satu Mare

Kereskenyi Gabor, candidatul UDMR, a cîștigat un nou mandat în Satu Mare
Scris de A L Publicat: 28 sept. 2020, 09:28
Primarul municipiului Satu Mare, Kereskenyi Gabor, a anunţat în noaptea de duminică spre luni că a câştigat un nou mandat, după numărarea paralelă a UDMR.
Citește și
- 10:35Ludovic Orban îl atacă dur pe Nicușor Dan: „Asta se cheamă trădare”
- 10:05Disperarea lui Bolojan, vrea să rămână la butoane până în toamnă
- 09:53Congres Extraordinar PNL: Bolojan, candidat unic pentru conducerea partidului. 2.500 de delegați, așteptați la vot
- 20:47Nicușor Dan, despre stenogramele care îl incriminează pe Ciucu: „Dacă procurorii spun că au indicii, au și dovezi”-VIDEO
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News
























