Ministrul Mediului revine în judeţul Dolj, unde va planta salcâmi

Ministrul Mediului revine în judeţul Dolj, unde va planta salcâmi
Scris de Ionut Jifcu Publicat: 23 mar. 2021, 11:17
Ministrul Mediului a mai fost în județul Dolj, în luna ianuarie a acestui an
Citește și
- 10:35Ludovic Orban îl atacă dur pe Nicușor Dan: „Asta se cheamă trădare”
- 10:05Disperarea lui Bolojan, vrea să rămână la butoane până în toamnă
- 09:53Congres Extraordinar PNL: Bolojan, candidat unic pentru conducerea partidului. 2.500 de delegați, așteptați la vot
- 20:47Nicușor Dan, despre stenogramele care îl incriminează pe Ciucu: „Dacă procurorii spun că au indicii, au și dovezi”-VIDEO
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News


























