Preşedintele UDMR Bistriţa-Năsăud, Decsei Attila, nominalizat pentru funcția de subprefect

Preşedintele UDMR Bistriţa-Năsăud, Decsei Attila, nominalizat pentru funcția de subprefect
Scris de Daniel Onescu Publicat: 9 feb. 2021, 14:52
Preşedintele UDMR Bistriţa-Năsăud, Decsei Attila, care la alegerile locale din septembrie 2021 a candidat în alianţă cu PSD la Consiliul Judeţean, a fost nominalizat pentru funcţia de subprefect din partea Uniunii, potrivit anunţului publicat pe pagina de Facebook a filialei după şedinţa Biroului Permanent Judeţean de luni după-masă, transmite Agerpres.
Citește și
- 14:21Ludovic Orban îl somează pe Nicușor Dan: „Nu îl desemnați premier pe Grindeanu!”
- 11:46Negocieri tensionate înainte de consultări. Bolojan a vorbit cu Nicușor Dan: ce i-a cerut
- 10:35Ludovic Orban îl atacă dur pe Nicușor Dan: „Asta se cheamă trădare”
- 10:05Disperarea lui Bolojan, vrea să rămână la butoane până în toamnă
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News

























