Preşedintele UDMR, Kelemen Hunor, a transmis condoleanţe familiei elevei de la Odorheiu Secuiesc care a muirit la spital

Preşedintele UDMR, Kelemen Hunor, a transmis condoleanţe familiei elevei de la Odorheiu Secuiesc care a muirit la spital
Scris de Daniel Onescu Publicat: 10 ian. 2024, 12:29
Preşedintele UDMR, Kelemen Hunor, a transmis, marţi seară, condoleanţe familiei elevei de la Odorheiu Secuiesc care a muirit la spital.
Citește și
- 14:21Ludovic Orban îl somează pe Nicușor Dan: „Nu îl desemnați premier pe Grindeanu!”
- 11:46Negocieri tensionate înainte de consultări. Bolojan a vorbit cu Nicușor Dan: ce i-a cerut
- 10:35Ludovic Orban îl atacă dur pe Nicușor Dan: „Asta se cheamă trădare”
- 10:05Disperarea lui Bolojan, vrea să rămână la butoane până în toamnă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News

























