UDMR a făcut alianță cu PSD, ALDE și Pro România în Bistrița

UDMR a făcut alianță cu PSD, ALDE și Pro România în Bistrița
Scris de Daniel Onescu Publicat: 12 aug. 2020, 09:01
La alegerile locale din spetembrie, Uniunea Democrată Maghiară din România (UDMR) încearcă să obțină un mandat în județul Bistrița-Năsăud.
Citește și
- 14:21Ludovic Orban îl somează pe Nicușor Dan: „Nu îl desemnați premier pe Grindeanu!”
- 11:46Negocieri tensionate înainte de consultări. Bolojan a vorbit cu Nicușor Dan: ce i-a cerut
- 10:35Ludovic Orban îl atacă dur pe Nicușor Dan: „Asta se cheamă trădare”
- 10:05Disperarea lui Bolojan, vrea să rămână la butoane până în toamnă
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News

























