Doliu în UDMR. Kelemen Hunor: „Am fost întristați să auzim despre moartea colegului nostru István Nagy”

Doliu în UDMR. Kelemen Hunor: „Am fost întristați să auzim despre moartea colegului nostru István Nagy”
Scris de Daniel Onescu Publicat: 16 ian. 2023, 08:51
Președintele UDMR Kelemen Hunor a transmis un mesaj de condoleanțe după ce viceprimarul comunei Suatu, județul Cluj, a fost găsit, duminică, decedat. Primele concluzii ale anchetei arată că acesta s-a sinucis.
Citește și
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:42Cutremur în PNL. LISTA liberalilor care ar urma să fie excluși din partid - SURSE
- 11:31Nicușor Dan ar urma să desemneze noul premier cel târziu mâine. Șeful statului pleacă în Polonia - SURSE
- 11:10AUR vrea să dea premierul și își asumă guvernarea, negocieri cu Nicușor Dan - SURSE
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News
























