KELEMEN HUNOR: „EU SPUN ASTĂZI CĂ PROBABIL VOM AVEA UN TUR 2 CU SIMION ȘI CU ANTONESCU"

KELEMEN HUNOR: „EU SPUN ASTĂZI CĂ PROBABIL VOM AVEA UN TUR 2 CU SIMION ȘI CU ANTONESCU"
Scris de Realitatea din UDMR Publicat: 25 mar. 2025, 08:36
Președintele UDMR, Kelemen Hunor, a declarat luni, la Euronews, că turul doi al alegerilor prezidențiale se va disputa, cel mai probabil, între George Simion și Crin Antonescu.
Citește și
- 20:59Dumitru Coarnă, după consultările de la Palatul Cotroceni: „Nicușor Dan ne-a dat de înțeles că vom avea guvern PSD”
- 19:50PNL a votat schimbarea a 12 lideri de filiale. Ilie Bolojan scapă de liberalii din tabăra Veștea
- 19:48Președintele UDMR aruncă bomba: ”Nu există lege pentru organizarea alegerilor anticipate”
- 17:37Negocieri la Cotroceni. Ce variante ar putea alege președintele Nicușor Dan pentru noul guvern
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News

























