Kelemen Hunor: ”Suntem în opoziție și criticăm Guvernul. Vom critica Guvernul în această perioadă când greșește, când nu face ceva bine. Dar opoziția noastră este diferită”

Kelemen Hunor: ”Suntem în opoziție și criticăm Guvernul. Vom critica Guvernul în această perioadă când greșește, când nu face ceva bine. Dar opoziția noastră este diferită”
Scris de Daniel Onescu Publicat: 5 oct. 2023, 09:15
Kelemen Hunor a declarat, miercuri, la Europa FM, că, spre deosebire de UDMR, opoziția partidelor românești este diferită, deoarece au posibilitatea să crească în această perioadă.
Citește și
- 12:42Cutremur în PNL. LISTA liberalilor care ar urma să fie excluși din partid - SURSE
- 11:31Nicușor Dan ar urma să desemneze noul premier cel târziu mâine. Șeful statului pleacă în Polonia - SURSE
- 11:10AUR vrea să dea premierul și își asumă guvernarea, negocieri cu Nicușor Dan - SURSE
- 10:09Ilie Bolojan ar putea fi chemat la audieri, în 3 dosare DNA - SURSE
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News

























