Primarul din Sfântu Gheorghe, Antal Arpad: ”Am votat ca oraşul nostru să se dezvolte în continuare, ca să trăim şi armonie şi în pace toate comunităţile din acest oraş”

Primarul din Sfântu Gheorghe, Antal Arpad: ”Am votat ca oraşul nostru să se dezvolte în continuare, ca să trăim şi armonie şi în pace toate comunităţile din acest oraş”
Scris de Daniel Onescu Publicat: 9 iun. 2024, 16:44
Primarul municipiului Sfântu Gheorghe, Antal Arpad, care candidează pe lista UDMR pentru cel de-al cincilea mandat, a declarat, duminică, la ieşirea de la urne, că a votat cu speranţa într-o Europă mai prosperă, pentru pace şi armonie.
Citește și
- 23:27Lider PSD: ”Domnule Bolojan, aţi mințit din nou! L-aţi minţit de două ori pe preşedintele României”
- 23:22Alexandru Rogobete: ”Domnule Bolojan, opriți-vă! România nu este sat fără câini. Oamenii acestei țări merită mai mult decât spectacol politic”
- 22:02Criză politică majoră: AUR cere suspendarea președintelui Nicușor Dan după eșecul negocierilor
- 22:00Anca Alexandrescu: „Ne aflăm în fața alegerii între a fi Sorin Grindeanu prim-ministru sau Siegfried Mureșan. Cum alegeți dintre două rele?”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UDMR și pe Google News
























